Łazienka

Nasza Łazienka

Pielęgnacja łazienki to nie tylko utrzymanie w czystości wanny, kabiny, umywalki i toalety. To również czyszczenie i impregnacja fug, walka z kamieniem, rdzą i uciążliwymi osadami. Nasi eksperci przygotowali dla Państwa kilka pomocnych porad.

więcej »

Kuchnia

Nasza kuchnia

Kuchnia to miejsce, które powinno lśnić czystością. Codziennej pielęgnacji wymagają szafki kuchenne, lodówka oraz szczególnie narażone na zabrudzenia zlewozmywak i piekarnik. Również posadzka w kuchni narażona jest na trudne do usunięcia zabrudzenia. Nasi eksperci doradzą Państwu jak dbać o kuchnię nie tracąc na to zbyt wiele czasu i pieniędzy.

więcej »

Wnętrze

Nasze wnętrze

Pachnące świeżością wnętrza sprzyjają wypoczynkowi, dlatego warto dbać regularnie o zachowanie w nich porządku i czystości. Eksperci SannProfi pomogą Państwu uporać się z kurzem, plamami na wykładzinie i tapicerce, smugami na szybach i posadzkach.

więcej »

ogród

Nasz ogród

Ogród to miejsce relaksu i wypoczynku. Jego pielęgnacja wymaga jednak sporo pracy. Nasi Eksperci doradzą Państwu jak zadbać o meble ogrodowe, powierzchnię tarasu, elementy drewniane i betonowe.

więcej »